Понедельник, 19.08.2019, 13:55
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ЗНО та ДПА

 

 

Про особливості ДПА та ЗНО в 2019 році

 1. Наказ МОН України від 22 серпня 2018 року №931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».
 • зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі - зовнішнє оцінювання), проводитиметься з 20 травня до 12 липня;
 • кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку;
 • результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі - атестація) для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:
 • українська мова і література (українська мова);
 • математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня);
 • один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2 - 11 Переліку (за вибором учня);
 • учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:
  • отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
  • отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;
 • результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати атестації для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти;
 • результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання атестації у формі зовнішнього оцінювання, що передбачено абзацом другим пункту 8 розділу II Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.08.2017 №1224.

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2019 році проводиться ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література. 2. Історія України. 3. Математика. 4. Біологія. 5. Географія. 6. Фізика. 7. Хімія. 8. Англійська мова. 9. Іспанська мова. 10. Німецька мова. 11. Французька мова.

Нововведення ЗНО-2019:

 • учням закладів професійної та вищої освіти (коледжів і училищ), які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.
 1. Наказ МОН України від 28.09.2018 №1036 «Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти». Затверджено календарний план підготовки та проведення ЗНО 2019 року:
 • реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року;
 • додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року;
 • до 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань;
 • основна сесія ЗНО 2019 року:

21 травня - математика

4 червня – Історія України

23 травня – українська мова та література

6 червня – біологія

27 травня – іспанська, німецька, французька мови

11 червня – географія

28 травня – англійська мова

13 червня - хімія

30 травня - фізика

 

 • Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року:
  • з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
 • Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року;
 • Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати ЗНО учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.
 • Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

У 2019 році пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Участь у пробному тестуванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 • НАКАЗ МОН України № 1082 від 10.10.2018 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого
  спеціаліста в 2019 році». Документ визначає особливості прийому вступників до закладів освіти, включаючи заклади професійної освіти.

Конкурсний відбір для вступу на основі базової загальної середньої освіти здійснюватиметься у формі вступних іспитів, творчих конкурсів або співбесіди.

Прийом заяв та документів розпочнеться 01 липня та триватиме до 13 липня 2019 року. Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди будуть проведені з 14 до 21 липня. Рейтингові списки вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування осіб, будуть оприлюднені 23 липня. Відповідно, виконання вступниками необхідних вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення триватиме до 12.00 годин 27 липня.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі, за виключенням деяких категорій абітурієнтів. Конкурсний відбір для вступу на основі повної загальної середньої освіти здійснюватиметься у формі ЗНО, творчих конкурсів, вступних іспитів або співбесіди. У 2019 році від вступників прийматимуться сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Якщо у закладі освіти як конкурсний предмет буде встановлено іноземну мову, вступник зможе подати результати ЗНО з однієї з іноземних мов 2018-2019 років на власних розсуд. Можливість реєстрації електронних кабінетів та завантаження до них необхідних документів стане доступною 01 липня. Медичні огляди та інші доконкурсні процедури, у разі необхідності їх проведення, відбуватимуться до 09 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться 10 липня і закінчиться для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів та конкурсів - 22 липня, для осіб, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів ЗНО - 29 липня.

Творчі конкурси мають бути проведені з 01 до 10 липня, вступні іспити з 23 до 28 липня, співбесіди - 23-25 липня. Рейтингові списки вступників, які вступатимуть на навчання на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів будуть оприлюднені не пізніше 12.00 години 01 серпня. Відповідно, виконання необхідних вимог до зарахування триватиме до 05 серпня. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись 06 серпня, а за кошти фізичних або юридичних осіб не пізніше 16 серпня. Разом з тим, додаткове зарахування на вільні місця за контрактною формою навчання може тривати до 30 вересня.

Конкурсний відбір для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника відбуватиметься у формі іспиту з української мови та фахових вступних випробувань.

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання визначатимуться правилами прийому закладів освіти. При цьому зарахування на місця державного або регіонального замовлення має бути завершено не пізніше 15 вересня.

 

 

Розклад ДПА в школі І ступеня в 2018-2019 н.р.

/Img/dpa_18_19_pogodzhennja.doc

 

 

 

 

 

 

 

Результати ДПА учнів 4-х класів у 2018-2019 н.р.

Предмет

К-ть учнів всього

К-ть учнів, які складали ДПА

К-ть учнів, які мають початковий рівень

К-ть учнів, які мають середній рівень

К-ть учнів, які мають достатній рівень

К-ть учнів, які мають високий рівень

Математика

69

69

3

14

33

19

Українська мова

69

69

2

10

31

26

 Результати державної підсумкової атестації учнів 9-х класів

з основних навчальних предметів у 2017-2018 н.р.:

 

Предмет

Якість знань,

2017-2018 р.

Якість знань

на ДПА

Українська мова

40%

55%

Математика

40%

52%

 

Результати річного оцінювання та державної підсумкової атестації у формі ЗНО

учнів-випускників 11-го класу 2017-2018 навчального року:

Предмет

К-ть учнів всього

К-ть учнів, які складали ЗНО

Якість знань учнів,%

Результати річного оцінювання

Результати

ДПА у формі ЗНО

Українська мова

21

21

57%

76%

Математика

21

11

90%

72%

Історія України

21

11

45%

90%

Біологія

21

8

90%

90%

Англійська мова

21

13

90%

90%

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019