Понедельник, 19.08.2019, 13:54
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Профільне навчання

В 2018-2019 навчальному році в школі працюють такі профільні класи:

10 клас – філологічного профілю навчання,

11 клас – універсального профілю навчання

Варіативна складова робочого навчального плану школи на 2018-2019 навчальний рік:

№ з/п

Клас

Варіативна складова робочого навчального плану

1

5-і

Курс за вибором «Історія Миколаєва»

2

6-і

Факультатив "Українознавство"

3

8-і

Факультативний курс  «Людина і світ професій»

5

10

Індивідуальні консультації з історії України

6

10

Індивідуальні консультації з англійської мови

 

Діяльність педагогічного колективу школи

з реалізації Концепції профільного навчання

 

З метою створення умов для вибору профілю навчання кожним учнем старшої школи, забезпечення якісної освіти та виховання відповідно до здібностей, інтересів учнів в 2015-2016 навчальному році працювали класи  універсального профілю навчання. Вибір профілю навчання здійснено на основі  моніторингових досліджень освітніх запитів та потреб учнів, батьків. Профільність навчання забезпечено завдяки співпраці школи з ЧДУ ім. Петра Могили з позакласної роботи з англійської та української мови.

Допрофільну підготовку в 6-9-х класах забезпечено через індивідуальні та групові консультації для учнів з української мови, англійської мови, математики, історії України, біології та позакласної роботи з трудового навчання, історії,  інших навчальних предметів.

Профільне навчання учнів та допрофільну підготовку забезпечують висококваліфіковані кадри: в профільних класах працюють 23 учителя, серед яких 15 учителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 4 учителя  -- «спеціаліст І категорії», 7 учителів мають педагогічне звання “учитель-методист”, 8 -- “старший учитель”.

Психологічною службою школи забезпечено консультативну та методичну допомогу педагогам, які викладають в профільних класах, надано рекомендації вчителям-предметникам та класним керівникам з її розвитку, для учнів 9-11-х класів проведено тренінги профорієнтаційного спрямування, протягом І семестру проведено індивідуальні консультації для учнів-випускників та їхніх батьків.

В рамках співпраці з Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського студентами проводяться заняття для учнів 5-х класів з адаптації до нових умов навчання, тренінги для учнів старших класів, які сприяють формуванню їх психологічної компетенції, самопізнанню, самореалізації, професійному самовизначенню старших школярів.

Учителі профільних класів та класів допрофільної підготоки багато уваги приділяють підготовці учнів до ЗНО та до навчання у вищій школі. З цією метою на уроках в профільних класах та класах допрофільної підготовки учителями школи впроваджуються інноваційні технології навчання, проводиться робота з прищеплення учням навичок роботи з тестами в форматі ЗНО. В лютому-березні для учнів 11 класу проведено сесії з підготовки до ЗНО з української мови (вч. Горецька н.В..), математики (вч. Конюхова Л.В.), історії України (вчитель Крамаренко С.А.), а також пробне ЗНО з української мови на базі школи. Протягом навчального року для учнів 11-го класу проводились консультації інформаційного та тренувального характеру, роз’яснювальна робота серед учнів та їхніх батьків щодо умов вступу до вищих навчальних закладів тощо.

З метою розповсюдження досвіду вчителів школи із забезпечення профільного навчання учнів та допрофільної підготовки засобами позакласної роботи педагогічним колективом школи проведено засідання школи методичного супроводу профільного навчання для заступників директорів шкіл та видано збірку “Акмеологічні підходи до створення освітнього простору профільної школи”. Своїм досвідом з освітянами міста поділились директор школи Дячук В.І., заступник директора з НВР Рябчикова Н.І., вчитель історії Мельникова Н.В., вчитель музичного мистецтва Обревко Л.В., вчитель трудового навчання Волошина Л.В., керівник секції МАН Крамаренко С.А.

Адміністрацією школи проводиться просвітницька, роз’яснювальна робота серед батьків, громадськості щодо профілізації навчання через заняття батьківського всеобучу, круглі столи з представниками ВНЗ. 

Батьківською громадою школи приділяється увага питанню створення в школі матеріальної бази відповідно до профілів навчання. 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019