Вторник, 11.12.2018, 13:16
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Наші досягнення

 

 

 

 

 

 

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Вітаємо

переможців міського тестування

до Миколаївського територіального відділення

МАЛОЇ  АКАДЕМІЇ НАУК

області:

Макарішина Сергія (9-А клас, секція "Історія України"),

Андрущака Максима (9-Б клас, секція "Історія України"),

Стахурську Тетяну (10 клас, секція "Історія України"),

Сторчеус Яну (10 клас, секція "Історія України"),

Тимофєєву Анастасію (9-Б клас, секція "Англійська мова"),

Зроднікова Івана (9-Б клас, секція "Математика"),

Манзуренко Анастасію (9-Б клас, секція "Математика"),

Фіголя Владислава (9-Б клас, секція "Математика").


 

Дякуємо вчителям

Крамаренко Світлані Анатоліївні,

Конюховій Ларисі Володимирівні,

Єрохіній Ірині В'ячеслаівні

за підготовку переможців!

 

 

 

 

2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

Вітаємо учня 4-А класу

Проценко Павла

із перемогою в ІІІ(обласному) етапі учнівських олімпіад

з математики серед учнів 4-х - класів  - І місце!

                                  Бажаємо йому успіхів у навчанні!                                   

 

Вітаємо учнів школи І ступеня!

                                                           

 

Вітаємо ученицю 7-Б класу Кравченко Поліну

з перемогою в Інтернет-олімпіаді з географії!

 

 

Щиро вітаємо переможців заочного етапу Інтернет-олімпіади

з природознавства, біології і хімії -- учнів 6-х класів

Любченко Анну, Дубину Валерію, Гуржия Андрія!

Результати учнів (при максимальній сумі балів – 25 балів):

№з/п

П.І. учасника

Клас

1

2

3

4

5

Разом (сума балів)

1

Любченко Анна

6

5

5

5

4

5

24

2

Дубина Валерія

6

4

5

4

5

5

23

3

Гуржий Андрій

6

5

5

5

4

5

24

 

Дані учні запрошуються для участі в очному етапі.

 

Вітаємо з перемогою учнів:

Макарішина Сергія (8-А клас), Гайдар Олександру (8-А клас),

Квасильчука Дмитра (8-А клас), Зроднікова Івана (8-Б клас),

Боровика Дениса (7-А клас), Оп'ятюка Данилу (7-А клас),

Чихарєву Анжеліку (7-Б клас), -

які у складі шкільної команди посіли ІІІ місце

у турнірі «Що? Де? Коли?» першості міста Миколаїв!

 

Дякуємо тренеру та керівнику команди -

вчителю біології Ушаковій Людмилі Броніславівні

за якісну підготовку команди до турніру!

 

 

Результати участі у конкурсі-захисті наукових робіт учнів-членів

МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

(секція "Історія України")

2016-2017 навчальний рік

В  міському етапі конкурсу взяли участь учениці 11 класу Біла Анастасія, Дарієнко Вероніка, Єршова Катерина;

учениця 11 класу Біла Анастасія посіла ІІІ місце в міському етапі конкурсу і взяла участь в обласному етапі

 

Дякуємо учасницям та їхньому керівнику Крамаренко Світлані Анатоліївні, вчителю історії

 

 

Результати участі учнів в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Учениця 10 класу Войтко Анастасія посіла ІІ місце з технологій

 

Результати участі учнів в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

2016-2017 навчальний рік

 

Учень 9-А класу Черевик Андрій посів ІІ місце з географії, ІІ місце з історії, ІІ місце з біології, ІІ місце із зірубіжної літератури;

учень 8-А класу Макарішин Сергій посів ІІІ місце з географії, ІІІ місце з математики, ІІІ місце з української мови і літератури;

учень 6-Б класу Білохатюк Артем посів ІІІ місце з математики;

учень 9-А класу Павловський Вячеслав посів ІІІ місце з інформатики;

учениця 7-Б класу Чихарєва Анжеліка посіла ІІІ місце з української мови і літературі:

учениця 8-А класу Семененко Надія посіла ІІІ місце з англійської мови;

учениця 10 класу Войтко Анастасія посіла І місце з технологій.

Дякуємо учням та їх учителям Горецькій Н.В., Волошиній Л.В., Ушаковій Л.Б.,

Камаренко С.А., Гончаровій Т.М., Фішер Т.М., Конюховій Л.В., Єрохіній І.В.

 


Результати участі учнів у конкурсах 

2016-2017 навчальний рік

У ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

учениця Чихарєва Анжеліка (7-Б клас, учитель Горецька Н.В.) посіла І місце,

учениця 11 класу Любима Аліна посіла  ІІІ місце (учитель Гурська І.Д.).

У ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

учениця Чихарєва Анжеліка (7-Б клас, учитель Горецька Н.В.) посіла ІІ місце,

 

Дякуємо переможцям та їхнім учителям -- Горецькій Н.В., Гурській І.Д.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018