Суббота, 23.02.2019, 06:52
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Наші досягнення

 

 

 

 

Вітаємо 

призерів та переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з історії - учня 9-А класу Ольшевського Данііла, який посів ІІІ місце,

учня 10 класу Макарішина Сергія, який посів ІІІ місце,

з англійської мови -  учня 8-А класу Мичкова Миколу, який посів ІІІ місце,

з математики - учня 6-Б класу Козунова Максима, який посів ІІІ місце,

учня 7 класу Солоненка Олексія, який посів ІІ місце,

учня 7 класу Співака Аркадія, який посів ІІІ місце,

з хімії - учня 7 класу Лещенка Романа, який посів ІІІ місце,

учня 8-А класу Білохатюка Артема, який посів ІІ місце,

з географії - ученицю 9-Б класу Кравченко Поліну, яка посіла ІІІ місце,

з обслуговуючої праці - ученицю 10 класу Манзуренко Анастасію, яка посіла І місце,

з технічної праці - учня 9-А класу Оп'ятюка Данііла, який посів ІІІ місце,

а також їх учителів: Крамаренко Світлану Анатоліївну, Мацур Катерину Леонідівну, Бойкову Тетяну Миколаївну, Конюхову Ларису Володимирівну, Волошину Лілію Володимирівну, Гончарову Тетяну Миколаївну, Павленко Валентину Василівну, Кузьмука Дмитра Анатолійовича.

 

 

Вітаємо

переможців  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика:

ученицю 5-А класу Сефер Анжеліку, яка посіла І місце в міському етапі Конкурсу, ІІІ - в обласному етапі,

ученицю 9-Б класу Чихареву Анжеліку, яка посіла ІІ місце в міському етапі Конкурсу, ІІІ - в обласному етапі,

учня 10 класу Квасильчука Дмитра, який посів ІІ місце в  міському етапі Конкурсу,

та їх учителя - Горецьку Надію Василівну!

 

 

Вітаємо

переможців ІІ (міського) етапу 
Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка:

ученицю 7 класу Шестакову Анну, яка посіла ІІІ місце,
ученицю 9-Б класу Чихареву Анжеліку, яка посіла ІІ місце,
учня 10 класу Макарішина Сергія, який посів ІІІ місце,

та їх учителів: Горецьку Надію Василівну, 
Кожанову Тетяну Володимирівну!

 

Вітаємо

учнів, які успішно пройшли обласний етап тестування

та зараховані слухачами Миколаївського територіального відділення

Малої академії наук України:

відділення мовознавства (англійська мова) - учнів 10 класу

Семененко Надію, Ткачук Вероніку, Цимбала Данііла,

відділення історії - учня 9-Б класу Ольшевського Даніла,

учня 10 класу Квасильчука Дмитра;

відділення математики - ученицю 10 класу Манзуренко Анастасію!

Висловлюємо подяку вчителям, які підготували учнів:

Єрохіній Ірині В'ячеславівні,

Крамаренко Світлані Анатоліївні,

Конюховій Ларисі Володимирівні!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Февраль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019