Вторник, 11.12.2018, 13:16
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Миттєвості шкільного життя

«Охорона праці очима дітей»

   З нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні, 13 лютого 2018 року учні школи, а саме Гордієнко Євгенія (1-А кл.),Філатова Владислава (5-Б кл.),Мацюта Анастасія та Білоус Ірина (6 кл.) взяли участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Конкурсні малюнки подавалися у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами та гуашшю.

   

                                                                                    Прес-центр МЗОШ № 50

                                    Участь у конкурсі малюнку «Зоологічна галерея»

  05 лютого 2018 року до міської станції юних техніків були надані малюнки на участь у міському конкурсі «Зоологічна галерея». Виявили зацікавленість та взяли участь Білоус Ірина (6 кл.),Макаров Егор,Любченко Анна,Яроцька Юлія (8-А кл.),Дубіна Валерія,Кравцова Дар’я (7-Б кл.) та Міщенко Альона (8-Б кл.).

    

                                                                                          Прес-центр МЗОШ № 50

Конкурс «Українка я маленька»

   01 лютого 2018 року в актовій залі школи відбувся конкурс «Українка я маленька» серед дівчат. Честь кожного класу представляли гарні дівчата-україночки, а саме 3-А кл. Садова Марія ,4-А кл. Сефер Анжеліка,4-Б кл.Огурцова Анна.За підсумками всіх випробувань в конкурсі перемогла дружба.

                                                      

                                                                              Прес-центр МЗОШ № 50

  Районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів

«Поетична пристань»

31 січня 2018 року на базі Миколаївського будинку дитячої творчості відбувся районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань». Від школи представили твори такі учні:Загорієнко Діана (2-Б кл.),Дем’яненко Анна та Драненко Денис (4-Б кл.),Міщенко Альона та Чихарєва Анжеліка (8-Б кл.) та Торопенко Вероніка (10 кл.)

    

                                                                             Прес-центр МЗОШ № 50

                                                    «Сяйво доброти»

    30 січня 2018 року до Клубу юних моряків з флотилією були відвезені іграшки та сувеніри на участь в міському конкурсі «Сяйво доброти» серед учнівських колективів 5-7 класів. Активну участь взяли учні :Левіна Софія та Ковтун Андрій (5-А кл.),Хабловська Анастасія,Кінаш-Каблукова Віолетта,Дроботун Назар та Кліщунова Анастасія (5-Б кл.), Бриль Мальвіна (6 кл.), Любченко Анна та Манойленко Кирил (7-А кл.)

                                            

                                                                 Прес-центр МЗОШ № 50

                                                  «Безпека на дорозі»

30 та 31 січня 2018 року у школі учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків, присвяченої правилам безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі».

                                                 

                                                                             Прес-центр МЗОШ № 50

                                    Відзначення Дня Соборності України

   З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них відчуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня 2018 року в школі організовано та проведено низка заходів:

  • тематична радіолінійка «Соборна Україна: від ідеї до життя»;
  • виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»;
  • книжкова виставка літератури «Моя Батьківщина-Україна»;
  • ланцюг єдності «Діти єднають Україну»;
  • виставка творчості учнів «Чарівна краса вишивки»

        

                                                                          Прес-центр МЗОШ № 50

                               «Новий рік до нас поспішає»

      Напередодні новорічних свят 27 грудня 2017 року в актовій залі школи відбувся захід «Новий рік до нас поспішає». Учнівські колективи 5-11 класів вітали всіх глядачів з прийдешніми святами казками «Попелюшка», «Колобок», «Червона шапочка», «Новий рік на новий лад», в яких продемонстрували хореографічні, музичні, артистичні виступи. Кожен з учнів отримав позитивний настрій на новий 2018 рік.

   

                                                 Прес-центр МЗОШ № 50

                                                 «Святий Миколай по землі ходить»

    Очікуваний всіма учнями День Святого Миколая розпочався в школі із самого ранку з галереї декоративно-ужиткового мистецтва із виготовлених новорічних ялинок, іграшок, сувенірів, які представили учні 1-6 класів. Цілий день лунали пісні про Святителя, у вестибюлі, на першому уроці янголята разом зі Святим Миколаєм вітали кожного зі святом віршами, теплими привітаннями, а учнівськими колективами 5-11 класів організовані стіннівки «Святий Миколай серед нас».

   Родзинкою дня виявився захід «Святий Миколай по землі ходить», на якому учні 1-4 класів виступили в ролі казкових персонажів, з таких казок як «Рукавичка», «Пан Коцький», «Колобок» та інші. 

        

                                                                         Прес-центр МЗОШ № 50

                                                      «Чужого горя не буває»

        18 грудня 2017 року на 1 поверсі школи відбувся благодійний ярмарок «Чужого горя не буває» в допомогу онкохворому 9-ти річному хлопчику Лі Дмитру з Миколаєва. Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як відбувся благодійний ярмарок,під час якого учні 1-11 класів продавали іграшки, сувеніри з бісеру, печиво, цукерки, різноманітну випічку, тощо. Власними силами вчителів, батьків та учнів було зібрано 10 тисяч 741 гривні та надано хлопчику на лікування.

    

                                                                             Прес-центр МЗОШ № 50

                                           ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ПРАВА

             Кожна дитина – це неповторна особистість, яка сама має визначити своє місце в суспільстві та реалізувати свої                       здібності.Діти є найвищою цінністю кожного народу. Тож 08 грудня 2017 року класними керівниками 1-11 класів був                       оранізований та проведений Всеукраїнський урок права,на якому учням ще раз нагадили про їх права та обов’язки.

     

                                                                                                                         Прес-центр МЗОШ № 50

                                               Екскурсія до військової частини

     До Дня Збройних Сил України 05 грудня 2017 року колективом учнів 10-го класу було зібрано смачненьке:солодощі,печиво,чай,цукерки та відвезено на зустріч до воєннослужбовців,під час якої розповідали історії з їхнього життя,їх товаришів,які служили,розповідали про свої подвиги та поразки,обов’язки перед Батьківщиною. Бойовий дух та патріотизм учасників бойових дій виявив жагу хлопців 10-го класу до служби в майбутньому,а екскурсія куточками казарми зацікавила їх ще більше.

    Щиро бажаємо усім міцного здоров’я,надійного родинного тилу,успіхів у службі,в усіх починаннях заради процвітання рідної країни.

  

                                                                                      Прес-центр МЗОШ № 50

                                         Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   1 грудня 2017 року в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі була проведена низка заходів на тему «ВІЛ та СНІД». Учнівськими колективами 8-11 класів організована виставка плакатів та стіннівок «Що ти знаєш про СНІД?»,на перервах учнівським самоврядуванням проведено опитування «Майбутнє без СНІДу» та соціальна акція «Червона стрічка » а студентами медичного коледжу організований відеолекторій для учнів 9-их класів,після чого учні долучилися до роботи в групах та обговорювали проблеми.

Такі заходи допомагають старшокласникам усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

    

                                                                          Прес-центр МЗОШ № 50

                                       «Не дамо загасити свічку пам’яті»

Ти кажеш не було голодомору?
І не було голодного села?
Я бачив сам у ту зловісну пору
І пухлих, і померлих на шляхах.
І досі ще стоять мені в очах.
А кажеш не було голодомору?
 
     З нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодомору в Україні 24 листопада 2017 року в школі відбулись низка заходів. Про жахливі сторінки історії згадали учні 1-11 класів на виховних годинах, на уроках історії. В актовій залі учні 5-6 класів долучилися до перегляду документальних фільмів «Геноцид українського народу. Голодомор 1932-1933рр.», а учнівськими колективами 8-11 класів організувано виставку буклетів «Вшанування пам’яті жертв Голодомору».
       Ми повинні пам’ятати великомучеників нашої тяжкої історії. І нехай подібне не повториться ніколи!

   

                                                                                                     Прес-центр МЗОШ № 50

 «Станьмо на варті власного майбутнього!»

                    З   метою спонукання до збереження неповторної краси нашого рідного краю, шани до довкілля,  24 листопада 2017 року в актовій залі                        нашої    школи відбувся виступ на участь в заочному обласному конкурсі екологічних агітбригад, який представила команда «Еколог» в складі                    Гаврилюк Олександри, Голубович Валентини, Шкабарня Катерини (8-А кл.), Чихарєвої Анжеліки, Кравченко Поліни та Міщенко Альони (8-Б                      кл.). Учасники  в  своєму виступі закликали всіх зберігати навколишнє   середовище прозою, віршами, веселими сценками та піснями.                                                   

          

                                                                                                               Прес-центр МЗОШ № 50

                                     Відзначення Дня толерантності  

 В рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2017 року в нашій школі відбулась акція «Долоньки щастя», в якій взяли участь та проявили зацікавленість учнівські колективи 1-11 класів. З метою формування загальнолюдських моральних цінностей, виготовлене полотно Земля замайоріло різнокольоровими долоньками учнів, на яких було висвітлено взаємна повага, мирне співіснування, збереження природи та допомога іншим людям. Цього дня в кожному класі учні мали змогу ознайомитися з лозунгами «Толерантність-свобода бути різними», «Толерантність-виклик часу», «Толерантність-шлях до культури миру».

    Захід дав можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

        

                                                                                                               Прес-центр МЗОШ № 50

«Живи,красуйся наша мова»

Мова - найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління. Тож 14 листопада 2017 року в актовій залі школи відбулось свято «Живи, красуйся наша мова».

      Захід розпочався з вітальних слів господинь на добро, злагоду, мир, які гостинно запрошували на хліб-сіль всіх бажаючих. Під час заходу учні 1-11 класів демонстрували українські, патріотичні пісні, декламували вірші, в яких інтонаційно передавали своє переживання, замилування картинами природи рідного краю чи спогади про батьківщину.

   Хай усіх нас єднає незалежність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

                                                                                                    Прес-центр МЗОШ № 50

                                  «Японія-країна сонця,що сходить»

    Тиждень,присвячений традиціям і культури Японії розпочався в школі тематичною радіолінійкою. Кожного ранку з 23 по 27 жовтня 2017 року в стінах школи в японському стилі лунали пісні ,учнівським колективами 1-11 класів було організовано галерею-виставку малюнків та газет «Японія-країна сонця,що сходить»,на яких висвітлили літературу і культуру,державні на національні символи,японську кухню,відпочинок цієї загадкової країни та багато цікавого. Активну участь взяли учні 1-В класу (кл.кер.Бондаренко Тетяна Анатоліївна), 2-Б класу (кл.кер.Йосипенко Олена Анатоліївна),3-А класу (кл.кер.Мальченко Ольга Михайлівна), 4-А класу (кл.кер.Силаєва Ірина Вікторівна),4-Б класу (кл.кер.Бондар Анна Миколаївна), 5-А класу (кл.кер. Гурська Ірина Дмитрівна),5-Б класу (кл.кер.Мінаєва Оксана Едуардівна),6-класу (кл.кер.Семенова Ганна Анатоліївна),7-Б класу (кл.кр.Кучма Ірина Валеріївна),8-Б класу (кл.кер.Крамаренко Світлана Анатоліївна),9-Б класу (кл.кер.Волошина Лілія Володимирівна) та 11-класу (кл.кер.Кожанова Тетяна Володимирівна).

                                                                                                      Прес-центр МЗОШ № 50

         Виставка поробок з природних матеріалів «Дари осені»

   Осінь — це прекрасний час, коли ми можемо відпочити від літньої праці на присадибній ділянці і насолодитися якоюсь цікавою справою. Яка ж виставка на осінню тематику може обійтися без поробок з овочів і фруктів! Тому 19 жовтня 2017 року в школі відбулася виставка поробок з природних матеріалів «Дари осені».

   Учні 1-4 класів здивували всіх своєю креативністю та фантазією поробок. На виставці можна було побачити і гарбуза зі своєю господинею та родичами, оригінальні букети із висушених квітів,різноманітні фігурки тварин, аплікації і химерні композиції.

   Така виставка

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018