Вторник, 11.12.2018, 13:16
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Нормативне забезпечення навчально-виховного процесу в школі

Інформація

про надходження та витрати грошових надходжень

Фонду розвитку МЗОШ №50

( в період з 01 вересня по 31 грудня 2017)

Залишок 01.09.2017 -1662,89 грн.

Види робіт, матеріальні цінності

Розподіл коштів радою фонду

Взаєморозрахунок батьківськими комітетами

Всього надійшло ( з 01.09 -31.12.2017)

60569 грн.

 

Господарські потреби для утримання приміщення школи

54860,40грн

 

Організація конкурсів, виставок, свят

1141,17

 

Придбання ноутбука

7999

7999 (9-Б)

Придбання засобів для створення належних санітарно-гігієнічних умов

2351,09 грн.

 

Придбання підручників у шкільну бібліотеку

2068грн.

 

Утримання технічних засобів (комп’ютери, принтери),

710 грн.

 

Придбання ламп

2000 грн.

 

Оформлення стендів у кабінеті захисту Вітчизни

919,15 грн.

 

Ремонт електродвигуна витяжної шафи в їдальні, тістомішалки

3055 грн.

 

Придбання москітних сіток на вікна. кб. №2

400 грн.

400 грн. (7-А)

Придбання комплектуючих для ремонту меблів, дверей, кранів

2562,99 грн.

 

Доплата за пере заправку вогнегасників

1961 грн.

 

Привезення парт, столів

350 грн.

 

Профілактика бойлерів (2шт)

750 грн.

 

Придбання парт, стільців каб. №17

21750 грн.

21750 грн.(1-А)

Придбання дошки кб. №41

4000 грн.

4000 грн. (1-В)

Придбання посуду в їдальню (стакани)

808 грн.

 

Придбання перфоратора, свердел.

1035 грн.

 

Запис авторської фонограми на обласний конкурс патріотичної пісні

1000 грн.

 

Поточний ремонт будівлі школи

2114,00

 

Реконструкція металевих грат на вікнах І поверху

331грн.

 

Придбання будівельних матеріалів для поточного ремонту кабінетів, коридорів

1783 грн.

 

Всього витрачено

56974,40

 

Залишок на 01.01.2018

5257,49 грн.

 

Всі витрати підтверджені чеками, накладними, актами виконаних робіт.

Рада фонду

КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ

 

  • За кожним класом у їдальні навчального закладу мають бути закріплені столи. Усі діти повинні мати за столом своє постійне місце.
  • Варто привчати дітей до самообслуговування і прищеплювати їм культурно-гігієнічні навички (миття рук, користування індивідуальними рушниками, паперовими серветками, столовими приборами).
  • В їдальні має бути чисто, затишно і тихо. Під час приймання їжі не можна відволікати дітей розмовами, лекціями, книгами.
  • Готові страви видаються кожному класу окремо, відповідно до графіка приймання гарячого харчування, складеного завідувачем виробництва їдальні й затвердженого керівником закладу.
  • Графік гарячого харчування має знаходитися в обідній залі. Контроль за його додержанням, а також за порядком під час прийняття їжі учнями, покладається на чергового обідньої зали.
  • Продаж буфетної продукції здійснюється готівкою, при цьому продукцію необхідно відпускати щипцями поштучно і заздалегідь розкладати порціями (салати, бутерброди, соки тощо).

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/11-11641 від 8 листопада 2017 року

                                                                                       Громадська організація «Київська
                                                                                        міська організація «Батьки SOS»
                                                                                              вул. Івана Пулюя, 5-A
                                                                                                    м. Київ 03048

                              Щодо шкільної форми для учнів


Розглянувши Ваше звернення від 16.10.2017 № 16/10-2017/12 щодо шкільної форми для учнів, в межах компетенції повідомляємо.

Законами України не встановлено обов'язкове запровадження шкільної форми у закладах загальної середньої освіти.

Відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» (далі- Закон) держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти.

Питання щодо запровадження шкільної форми в освітньому закладі регламентується статутом школи та правилами внутрішнього розпорядку, що розробляються самим навчальним закладом.

Згідно зі статтею 28 Закону визначено права учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу закладів освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді (контролі) та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти.

Батьки учнів закладів загальної середньої освіти та особи, які їх замінюють, мають право долучатися до вирішення організаційних питань стосовно запровадження шкільної форми.

Питання щодо можливого скасування зазначеного Вами указу Президента України опрацьовуватиметься.

                             Заступник міністра                                                  Павло Хобзей

Піротехнічні засоби

Не влаштовувати салюти ближче ніж 30 метрів від житла, 100'м від лікарень, церков, шкіл і житлових будинків під низькими чи навислими кронами дерев. Не направляти ракети і феєрверки на людей, не кидати петарди під ноги із вікон та балконів. Забороняється підходити до місця проведення феєрверку (салюту) ближче ніж 300- 400 метрів.

Хлопавки Це одна з найбільш улюблених і безпечних новорічних забав. Проте варто пам'ятати, що не можна направляти хлопавку в обличчя або освітлювальні прилади, застосовувати її поблизу полум'я свічок або розпечених спіралей. Дітям можна підривати хлопавки тільки в присутності дорослих.

Петарди На батьківщині пороху, в Китаї, який є основним виробником піротехнічних іграшок, вогненні забави у межах міста було заборонено ще у 1993 році. Саме тоді при зустрічі нового року лише в Пекіні в результаті запуску петард і феєрверків серйозно постраждало понад 700 осіб, а пожежникам довелося гасити 350 пожеж. Відтепер у китайській столиці навіть записаний на магнітофон і відтворений у громадському місці звук вибуху петарди є порушенням громадського порядку.

Забороняється їх носіння в кишенях і без упакування, не можна розбирати їх, затримувати в руках після підпалу, необхідно відкидати їх від себе на відстань 5-6 метрів. Піротехнічний виріб ручного запуску повинен мати сповільнювач, що забезпечує безпеку запуску і час, за який необхідно встигнути залишити небезпечну зону.

Бенгальські вогні їх рекомендується використовувати тільки у великих вентильованих приміщеннях або на вулиці. В кімнаті після спалення кількох бенгальських вогнів в повітрі залишається мало кисню, воно насичується шкідливими продуктами горіння. Люди із слабким серцем можуть у такій атмосфері не прокинутися. Тому після забав з вогнем обов'язково необхідно провітрювати приміщення.

При використані цих і багато інших феєрверків необхідно пам'ятати, що неправильне поводження з ними може спричинити пожежу або завдати шкоди здоров'ю. Пам'ятаючи про ці правила, ви зможете уникнути неприємностей під час святкових днів.

Новий рік та Різдво зустрічаємо без пригод. На новорічні свята нас очікують масові видовища, дитячі розваги, народні гуляння, феєрверки, казковий світ ялинкових прикрас і багато чого іншого. Ну, і звичайно ж, море вогнів. Але і в ейфорії свята не варто забувати про свою безпеку і безпеку оточуючих. Щоб Новий рік та Різдво Христове приносили радість, а не запам'яталося лихом, спричиненим безконтрольним вогнем. управління освіти і науки облдержадміністрації закликає всіх учасників навчально - виховного процесу дотримуватись елементарних правил.

Встановлення ялинки. Зелену красуню слід встановити на стійку основу, щоб не допустити її перекидання. Улаштування новорічних ялинок у громадських місцях - клубах, школах, дошкільних закладах - без попереднього огляду працівниками Державного пожежного нагляду забороняється. ,Ялинку допускається встановлювати не вище другого поверху, який має не менше двох виходів. Особливу увагу потрібно звернути на ілюмінацію, яка має відповідати вимогам правил монтажу електроустановок. Освітлювати ялинку потрібно тільки електричними гірляндами промислового виробництва напругою 12-24 вт, і в жодному разі не залишати без нагляду увімкнену ілюмінацію. Забороняється повністю гасити світло в приміщенні, де проводиться «Свято ялинки».

Забороняється прикрашати ялинку легкозаймистими іграшками, Потрібно бути надзвичайно обережним при поводженні з бенгальськими вогнями, петардами, сигнальними ракетами та хлопавками - не давати їх дітям, не запалювати у приміщеннях, де знаходиться ялинка. Також не слід одягати дітей у костюми з легкозаймистих матеріалів та не залишати їх без нагляду.

У приміщенні, де буде встановлена ялинка, має бути не менше двох сертифікованих вогнегасників і шерстяна ковдра.

Піротехніка. Уже зараз на ринках появилось багато піротехнічних виробів. Піротехніка не завжди буває якісною, часто не відповідає стандартам. Передусім це стосується продукції китайського виробництва.

При купівлі піротехнічного виробу необхідно звернути увагу на упакування, яке не повинно, мати жодних ушкоджень, також потрібно перевірити термін придатності виробу, Наявність інструкції щодо застосування українською чи російською мовами. Також повинні бути зазначені способи безпечного поводження і застосування, адже не слід довіряти дитині самій пускати в хід піротехнічний виріб.

Електронні версії підручників
 

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про загальну середню освіту" 

Указ президента України "Про національну доктрину розвитку освіти" 

Конвенція про права дитини

Постанова КМУ "Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти"

Державний стандарт базової і повної середньої освіти

Концепція Нової української школи  http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/ua-sch-2016/konczepcziya.html

Постанова КМУ "Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад"

Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу

Положення про державну підсумкову атестацію учнів

Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах 

Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах

Положення про класного керівника 

Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів

Положення про нагородження золотою та срібною медаллю (зі змінами)

Положення про нагородження похвальним листом та похвальною грамотою (зі змінами)

Положення про організацію роботи охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах 

Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах 

Положення про психологічну службу в системі освіти України 

Положення про раду загальноосвітнього навчального закладу

Типове положення про атестацію педагогічних працівників (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011) 

Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України

Інструкція про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти

Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01

Типові навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів 

Нормативи наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальнихзакладів усіх типів та Порядок поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах

Закон "Про захист персональних даних"

Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України 

Наказ МОНУ від 06.06.2016 №624 "Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах"

Застосування державної мови в освітніх закладах http://osvita-mk.org.ua/publ/navchalnij_rik/2016_2017/normativne_zabezpechennja_2016_2017_n_r/47-1-0-3136

 

Інформація батькам про отримання субсидій при оплаті житлово-комунальних послуг http://dfiles.ru/files/gx6z009o1


 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018