Вторник, 21.08.2018, 09:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 ім. Г.Л. Дівіної Миколаївської міської ради Миколаївської обласної ради 

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

                                                                             

                                                                             

Вітаємо Вас на сайті Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50

ім. Г.Л. Дівіної!

Ви дізнаєтесь про сьогодення учнівського та педагогічного колективу,

про творчі досягнення учнів і вчителів,

про нові відкриття та пошуки

  =


 

Наказ про зарахування учнів до 1 класу 2018-2019 н.р.

Станом на 01.07.2018р. кількість вільних місць для зарахування учнів до 1 класу: 8.

Попередній склад 1-х класів:

Станом на 18.06.2018р.:                /nakaz_zarakhuvannja_1kh_klasiv_18_19_stanom_na_18_.doc

Кількість вільних місць: 8.

 

  

Кількість вільних місць:  17.

ОГОЛОШЕННЯ

            З метою подальшого утвердження відкритої та демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності 05.06.2018 року о 17 30  в актовій залі школи відбудеться щорічний звіт директора Дячук Валентини Іванівни перед громадськістю про діяльність у 2017-2018 році та використання бюджетних коштів для укріплення матеріально-технічної бази школи. 

З повагою директор школи

 

 

Вітаємо!

Ученицю 8-Б класу Мельникову Олену, 

яка посіла І місце в міському конкурсі відеофільмів "Весна"

в номінації "Анімаційний фільм"

за роботу "Двоє під дощем"

(учитель - Фішер Т.М.)

 

 

День цивільного захисту в школі

         

Блискучий виступ команди ДЮП учнів 6 класу                       Учасники естафети та її організатори

(класний керівник Семенова Г.А.)                                                                                

 

    

   Театралізована вистава 

 

       

                                                                                                                                                      Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

 

       

Квест для учнів 5-6-х та 7-8-х класів "Думати - швидко, діяти - чітко!"

Учні 10 класу-учасники екологічної конференції 

 

Вітаємо 

Оксеньчука Сергія, учня 8-А класу,

з перемогою - І місцем на «Kyiv Open Championship»!

 

       

 

 

 

Гра "Що? Де? Коли?", присвячена творчості Тараса Шевченка, в 9-Б класі

(учитель - Гурська І.Д.)

  

 

    

 

Шкільні новини. Гра "Що? Де? Коли?"

 

 

ТИЖДЕНЬ 

АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ШКОЛІ 

 

 

ВІТАЄМО!

Ученицю 8-Б класу Міщенко Альону, яка посіла I-місце у міському конкурсі дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

 

 

 

 

ПОДЯКА

Учням школи Білоус Ірині (6 кл.),Макарову Егору,Любченко Анні,Яроцькій Юлії (8-А кл.),Дубіній Валерії,Кравцовій Дар’ї (7-Б кл.) за участь у міському конкурсі дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

 

До уваги учнів та їх батьків

 

Обмежувальні заходи в школі (припинення освітнього процесу) подовжено по 16.02.2018 включно.

Адміністрація школи

ВІТАЄМО

Ученицю 8-Б кл. Чихареву Анжеліку з III-місцем за участь в районному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань».

ВІТАЄМО

Ученицю 10 кл. Торопенко Вероніку з II-місцем за участь в районному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань».

                                                                                             ВІТАЄМО

Ученицю 8-Б кл. Міщенко Альону з I-місцем за участь в районному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань»

                                                                       ШКІЛЬНІ НОВИНИ

 

ВІТАЄМО

       Ученицю 5-Б класу Кінаш-Каблукову Віолетту з III-місцем в районному етапі міської виставки – конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та різдвяні фантазії»

 

ВІТАЄМО

              Ученицю 4-Б класу Огурцову Анну з місцем  в районному етапі міської виставки – конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та різдвяні фантазії»

 

ВІТАЄМО

Учня 8-А класу Рапіна Олександра з III-місцем за участь в міській виставці-конкурсі юних фотоаматорів «Я,ти,він,вона-разом Україна» в номінації «О краю мій,о земленько свята» 

 


        

 

ВІТАЄМО

Колектив школи в складі Макарішина Сергія (9-А),Зроднікова Івана (9-Б),Стахурської Тетяни,Бєлогурової Олександри,Шелобаєва Олександра,Распопової Оксани (10 кл.), які взяли участь в районній інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?» за темою «Новорічні та різдвяні свята в різних куточках світу» та посіли II-місце.

ВІТАЄМО

Колектив Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 50 ім.Г.Л.Дівіної,а саме Малиш Катерину та Рапіна Олександра (8-А кл.),Міщенко Альону (8-Б кл.),Ткачук Вероніку та Петришину Наталю (9-Б кл.) за участь у фестивалі волонтерів «Добрі серця 2017»


 

ВІТАЄМО

Учнів 9-Б класу Киселя Н.,Кравчук К.,МатійошайтітеЛ.,Мацюка Д.,Мельниченка Д.,Райчо С.,Тимофєєву А.,Ткачук В.,Фіголя В.,Фролова О.та Священко М. з почесним II-місцем в обласному конкурсі української патріотичної пісні «Червона калина»

Вітаємо

Вихованців гуртка «Дивосвіт» призерів районного етапу міського конкурсу «Новорічна композиція»за колективну роботу «Замок Снігової королеви»

Дякуємо Гордієнко Наталі Сергіївні, керівнику гуртка «Дивосвіт» за підготовку учнів до конкурсу .

Вітаємо

Результат пошуку зображень за запитом "квіти"Учнів школи переможців районного етапу міського конкурсу «Український сувенір»

Бойка Артемаза роботу «Петриківський розпис»- І місце

Філатову Владиславуза роботу «Лялька оберіг»-ІІ місце

Гордієнко Аннуза роботу «Соняшники на плетні» - ІІІ місце

Дякуємо Гордієнко Наталі Сергіївні, керівнику гуртка «Дивосвіт» за підготовку учнів до конкурсу 

Вітаємо переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

Мельникову Олену, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій

(учитель - Фішер Т.П.),

Зроднікова Івана, учня 9-Б класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій

(учитель - Єршова Т.П.),

Квасильчука Дмитра, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури

(учитель - Горецька Н.В.),

Лещенка Романа, учня 6 класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з математики

(учитель - Бойкова Т.М.),

Боровика Дениса, учня 8-А класу, який посів І місце в олімпіаді з географії,

Кравченко Поліну, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з географії,

Макарішина Сергія, учня 9-А класу, який посів ІІ місце в олімпіаді з географії

(учитель - Гончарова Т.М.),

Манзуренко Анастасію, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з обслуговуючої праці

(учитель - Волошина Л.В.),

Макарішина Сергія, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з історії

(учитель Крамаренко С.А.),

Гуржия Андрія, учня 7-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з хімії,

Білохатюка Артема, учня 7-А класу, який посів ІІ місце в олімпіаді з хімії,

(учитель Павленко В.В.),

Семененко Надію, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з англійської мови

(учитель Єрохіна І.В.),

Кравченко Поліну, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце в олімпіаді з біології,

Макарішина Сергія, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з біології,

Островського Євгена, учня 11 класу, який посів ІІІ місце в олімпіаді з біології

(учитель Ушакова Л.Б.)

 

Вітаємо переможців

ІІ (міського) етапу ХУІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

серед учнів 3-4-х та 5-11-х класів:

Садову Марію - 3-А клас (вч.Мальченко О.М.), яка посіла ІІІ місце та

Сефер Анжеліку - 4-А клас (вч.Силаєва І.В.), яка посіла ІІІ місце,

Чихареву Анжеліку. ученицю 8-Б класу,  яка посіла ІІ місце,

Макарішина Сергія, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце,

та їх учителя Горецьку Н.В.

 

Вітаємо переможців

ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка:

Чихареву Анжеліку (8-Б клас), яка посіла ІІ місце,

Господаренка Сергія (5-А клас), який посів ІІІ місце,

Макарішина Сергія (9-А клас), який посів ІІІ місце,

та їх учителів Горецьку Н.В. та Гурську І.Д.

 

Вітаємо з перемогою

в районних змаганнях - грі інтелект-асорті "Що? Де? Коли?"

команду учнів школи:

Мельникову Олену (8-Б кл.)

Макарішина Сергія (9-А кл.),

Зроднікова Івана (9-Б кл.),

Орєхова Валерія (9-А кл.),

Сорокіну Катерину (10 кл.)

Торопенко Ніку (10 кл.)

та їх учителів Кожанову Т.В.

та Рябчикову Н.І.

16 листопада у школі пройшов День толерантності 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

В ШКОЛІ

 

  

  

 

Вітаємо учнів,

які успішно пройшли  ІІІ (обласний) етап тестування

та яких зараховано до територіального відділення МАН:

 секції "Історія України" -- Макарішина Сергія (9-Б клас),

Стахурську Тетяну (10 клас), Сторчеус Яну (10 клас),

 секції "Математика" -- Зроднікова Івана (9-Б клас),  

Фіголя Владислава (9-Б клас)

та їх учителів Крамаренко С. А.

та Конюхову Л.В.

 

 

 

 

 

Наказ по школі про переведення учнів до наступного класу

Наказ про випуск учнів 11 класу

Наказ про закінчення учнями основної школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018